And the winner is…

Uitslagen

Hier zijn alle uitslagen van onze wedstrijden als NK’s, bekerwedstrijden, selectiewedstrijden en bokaalwedstrijden verzameld. Ook de historische uitslagen kun je terugvinden. Niet alleen leuk en interessant voor de deelnemers, maar ook voor iedereen die wilt zien hoe de sjoelsport in de loop van de tijd zich ontwikkeld heeft.
2022_ANS-42022_ANS-4
20170901 Open Duits Kampioenschap
20150905 Open Toernooi
20220507 Beker
20220326 Beker
20220305 Beker
20210911 Beker
20200229 Beker
20200125 Beker
20191130 Beker
20191026 Beker
20190929 Beker
20190511 Beker
20190330 Beker
20190223 Beker
20190126 Beker
20181124 Beker
20181027 Beker
20180929 Beker
20180512 Beker
20180331 Beker
20180224 Beker
20180127 Beker
20171202 Beker
20171028 Beker
20170930 Beker
20170506 Beker
20170325 Beker
20170218 Beker
20170128 Beker
20161126 Beker
20161029 Beker
20160924 Beker
20160507 Beker
20160402 Beker
20160227 Beker
20160130 Beker
20151128 Beker
20151031 Beker
20150926 Beker
20200307 Zuidbokaal
20200215 Zuidbokaal
20191116Zuidbokaal
20191012Zuidbokaal
20190302 Zuidbokaal
20190216 Zuidbokaal
20181027 Zuidbokaal
20181013 Zuidbokaal
20180519 Zuidbokaal
20180407 Zuidbokaal
20180303 Zuidbokaal
20180217 Zuidbokaal
20171111 Zuidbokaal
20170513 Zuidbokaal
20170408 Zuidbokaal
20170304 Zuidbokaal
20170211 Zuidbokaal
20161022 Zuidbokaal
20160528 Zuidbokaal
20160305 Zuidbokaal
20160220 Zuidbokaal
20151024 Zuidbokaal
20151010 Zuidbokaal
20150530 Zuidbokaal
20200307 Noordbokaal
20200111 Noordbokaal
20191102 Noordbokaal
20191005 Noordbokaal
20180429 Middenbokaal
20180324 Middenbokaal
20180120Middenbokaal
20171111Middenbokaal
20170422 Middenbokaal
20170401 Middenbokaal
20170304Middenbokaal
20170211 Middenbokaal
20170107 Middenbokaal
20161203 Middenbokaal
20160409 Middenbokaal
20160305 Middenbokaal
20160116 Middenbokaal
20151212 Middenbokaal
20151024 Middenbokaal
20150919 Middenbokaal
20220521 Limburgbokaal
20220507 Limburgbokaal
20220326 Limburgbokaal
20211106 Uitslag Limburgbokaal
20210918 Uitslag Limburgbokaal
20200208 Limburgbokaal
20200125 Limburgbokaal
20191102 Limburgbokaal
20191012 Limburgbokaal
20190914LimburgbokaalUitslag
20190511 Limburgbokaal
20190406 Limburgbokaal
20190323 Limburgbokaal
20190202 Limburgbokaal
20190105 Limburgbokaal
20181110 Limburgbokaal
20181027 Limburgbokaal
20180428 Limburgbokaal
20180407 Limburgbokaal
20180310 Limburgbokaal
20180217 Limburgbokaal
20180113 Limburgbokaal
20171104 Limburgbokaal
20171014 Limburgbokaal
20170923 Limburgbokaal
20170513 Limburgbokaal
20170429 Limburgbokaal
20170401 Limburgbokaal
20170304 Limburgbokaal
20170218 Limburgbokaal
20161112 Limburgbokaal
20161008 Limburgbokaal
20160917 Limburgbokaal
20160430 Limburgbokaal
20160409 Limburgbokaal
20160312 Limburgbokaal
20160220 Limburgbokaal
20160116 Limburgbokaal
20151114 Limburgbokaal
20151010 Limburgbokaal
20150919 Limburgbokaal
Interland Hude-Wüsting 05/09/22
Interland 20210904
Interland 20190907
Interland 20180901
Open Sjoeltoernooi Interland 20170902
Interland 20170902-1
Interland 20160903
Interland 20150905
2022 KN Koppel
2019 NK Koppel 2
2019 NK Koppel 1
2018 NK Koppel
2017 NK Koppel
2016 NK Koppel
2015 NK Koppel
2014 NK Koppel
2013 NK Koppel
2012 NK Koppel
2011 NK Koppel
2010 NK Koppel
2009 NK Koppel
2008 NK Koppel
2007 NK Koppel
2006 NK Koppel
2005 NK Koppel
2021 NK Teams
2019 NK Teams
2018 NK Teams
2017 NK Teams
2016 NK Teams
2015 NK Teams
2014 NK Teams
2013 NK Teams
2012 NK Teams
2011 NK Teams
2010 NK Teams
2009 NK Teams
2008 NK Teams
2007 NK Teams
2006 NK Teams
2005 NK Teams
2022_Sjoelbond_Bestuur_2
Welkom sjoeler en sjoelverenigingen!

Sluit je aan en doe mee!

Word Lid!