Beker

Op 11 mei 2019 is de laatste bekerwedstrijd van het seizoen 2018 – 2019 gespeeld in Beneden-Leeuwen.

Na de voorronde en vijf ronden in het hoofdtoernooi bleven de volgende winnaars over:

  • Dames: Sandra Stoelhorst
  • Heren: Siem Oostenbrink

Omdat het de laatste wedstrijd van het seizoen betreft, zijn de volgende bekerwinnaars bekend:

  • Dames: Hettie Kleine
  • Heren: Ronald Polman

Alle winnaars van harte gefeliciteerd.

Klik hier voor de uitslag

Bovenstaande foto’s zijn gemaakt door André van der Aart.

Beker

Op 30 maart 2019 is de zesde bekerwedstrijd van het seizoen 2018 – 2019 gespeeld in Zwolle.

Na de voorronde en vijf ronden in het hoofdtoernooi bleven de volgende winnaars over:

  • Dames: Ida Maytum
  • Heren: Jan Drent

Van harte gefeliciteerd!

Klik hier voor de uitslag

Beker 23-02-2019

Op 23 februari 2019 is de vijfde bekerwedstrijd van het seizoen 2018 – 2019 gespeeld in Beneden-Leeuwen.

Na de voorronde en vijf ronden in het hoofdtoernooi bleven de volgende winnaars over:

  • Dames: Hettie Kleine
  • Heren: Ronald Polman

Van harte gefeliciteerd!

Klik hier voor de uitslag

Beker Zwolle

Op 26 januari 2019 is de vierde bekerwedstrijd van het seizoen 2018 – 2019 gespeeld in Zwolle.

Na de voorronde en vijf ronden in het hoofdtoernooi bleven de volgende winnaars over:

  • Dames: Leonne Heijnis
  • Heren: Ronald Polman

Van harte gefeliciteerd!

Tevens zijn door het spelen van deze wedstrijd bekend hoeveel afvaardigingsplaatsen vanuit de beker beschikbaar zijn. Dit zijn:

  • Hoofdklasse Heren A: 5
  • Hoofdklasse Dames A: 3
  • Hoofdklasse Heren B: 3

Klik hier voor de uitslag

Beker

Op 24 november 2018 is de derde bekerwedstrijd van het seizoen 2018 – 2019 gespeeld in Beneden-Leeuwen.

Na de voorronde en vijf ronden in het hoofdtoernooi bleven de volgende winnaars over:

  • Dames: Hettie Kleine
  • Heren: Ronald Polman

Van harte gefeliciteerd!

Klik hier de uitslag van de beker

Beker

Op 27 oktober 2018 is de tweede bekerwedstrijd van het seizoen 2018 – 2019 gespeeld in Zwolle.

Na de voorronde en vijf ronden in het hoofdtoernooi bleven de volgende winnaars over:

  • Dames: Jacquelien Klunder
  • Heren: Dick Eijlers

Van harte gefeliciteerd!

Klik hier voor de uitslag