NK 20‑2 2026: Een dag vol topprestaties en nieuwe kampioenen

Op zaterdag 21 maart 2026 vond het NK 20‑2 plaats en wat was het een prachtige dag voor de sport. Met bijna 150 deelnemers uit het hele land stond het evenement garant voor spanning, ambitie en sportiviteit. In drie series van tien bakken werd gestreden om het Nederlands Kampioenschap én om de titels in de diverse klassen.

De sfeer was uitstekend, het niveau hoog en de scores indrukwekkend. Het leverde uiteindelijk twee kersverse Nederlandse kampioenen op die zich een jaar lang de officiële NK 20‑2 Nederlands Kampioen mogen noemen.

Hoofdklasse – Heren A

🥇 Wim Kiwiet – 96,40 gemiddeld
🥈 Henk van der Ree Doolaard – 95,73 gemiddeld
🥉 Ronald Polman – 95,53 gemiddeld

Hoofdklasse – Dames A

🥇 Marjolein Duifhuis – 91,90 gemiddeld
🥈 Hettie Kleine – 89,07 gemiddeld
🥉 Joke Schagen – 87,83 gemiddeld

Volledige uitslag beschikbaar

Wil je alle scores bekijken, inclusief de klasses buiten de hoofdklasse?
📊 De volledige uitslag staat op onze uitslagenpagina op de website.
Uitslag NK 20-2 2026

Een dag om trots op te zijn

Met zulke sterke prestaties, zoveel betrokkenheid en een mooie dag kijken we terug op een zeer geslaagde editie van het NK 20‑2.
Dank aan alle deelnemers, vrijwilligers en supporters voor hun bijdrage aan deze fantastische dag. Op naar volgend jaar!

2022_Sjoelbond_Bestuur_2
Welkom sjoeler en sjoelverenigingen!

Sluit je aan en doe mee!

Word Lid!